Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У справі активіста Беляла Аділова закінчилося попереднє слідство

26 / 05 / 2017

Через два місяці, Слідчий комітет РФ по Криму закінчив досудове слідство у справі активіста Беляла Аділова, обвинуваченого в погрозах співробітникам поліції та їх родичам. Найближчим часом матеріали кримінальної справи направлять до прокуратури, а потім до суду. Про це в коментарі QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляєв.

«Кримінальна справа складається з двох томів, де є свідчення свідків і потерпілих, а також дві експертизи. Найближчим часом слідчий підготує обвинувальний висновок. Якщо прокуратура все схвалить, то справу направлять до суду», – розповів Семедляєв.

За словами адвоката, потерпілими у справі проходять троє співробітників поліції, які розцінили висловлювання Аділова, як загрозу на адресу їхніх рідних. Нагадаємо, в жовтні 2016 року силовики провели обшук в будинку кримського татарина Еміля Джемаденова. Згодом він був заарештований і став одним з фігурантів справи Хізб-ут Тахрір. Белял Аділов був сусідом Джемаденова і став свідком обшуків. Тоді між присутніми активістами і силовиками зав’язалася словесна перепалка, в ході якої Аділов промовив на адресу силовиків наступну фразу: «Вашим дітям буде хана». Як пояснив адвокат Едем Семедляєв, у висновку лінгвістичної експертизи зазначається, що вимовлена ??Аділовим фраза несе реальну загрозу співробітникам поліції та їх родичам.

Нагадаємо, 29 березня Аділова викрали кілька силовиків в масках біля будівлі Верховного Суду Криму. Згодом з’ясувалося, що його утримують в Слідкомі Сімферополя. Там він перебував більше 10 годин. Після цього Аділова направили в ІТТ, де склали протокол затримання. Проти нього було порушено кримінальну справу за статтею 318 КК РФ [Загроза застосування насильства щодо представника влади або його близьких]. Через день, 31 березня, Київський районний суд Сімферополя відхилив клопотання слідчого про арешт активіста і ухвалив відпустити його під підписку про невиїзд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини