Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У «справі Ахтема Чийгоза» допитали Заїра Смедляєва

21 / 03 / 2017

21 березня у Центральному районному суді Криму в ході чергового судового засідання у «справі Чийгоза» був допитаний перший свідок сторони захисту Заїр Смедляєв, про це заявив адвокат Микола Полозов.

За словами адвоката, Смедляєв дав свідчення про обставини подій, що передували мітингу 26 лютого.

«Смедляєв розповів про засідання Меджлісу на якому приймалося рішення про проведення пікету, не мітингу, а саме пікету кримських татар біля Верховної Ради Республіки Крим. Дав пояснення, про те, що Ахтему Чийгозу не давалося жодних вказівок зв’язуватися з регіональними меджлісами. Як раніше у нас вказували засекречені свідки», – розповів адвокат.

Свідок зазначив, що Ахтем Чийгоз не брав участі в організації пікету біля будівлі Верховної Ради Криму 26 лютого.

«Також Смедляєв пояснив про те, що вранці 26 лютого. Коли він прибув до будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим, там уже знаходилися прихильники партії Русское единство, незважаючи на те, що час проведення заходу Русского единства було призначено значно пізніше, на 14 годину», – сказав Полозов.

За словами свідка, заздалегідь ніхто не ставив жодного завдання по дезорганізації роботи Верховної Ради Криму, присутні люди хотіли підтримати позицію депутата Верховної Ради Криму Рафата Чубарова, який мав намір переконати присутніх депутатів не голосувати за прийняття рішення про «входження» Криму до складу Росії.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини