Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі заявляють про прибуття делегації з Греції

19 / 02 / 2016

До окупованого Сімферополя прибула делегація з Грецької Республіки.

Як повідомляє прес-служба російської Сімферопольської міської адміністрації, грецьку  делегацію очолює мер міста Александруполіс – Лімбакіс Евангелос.

За словами мера Александруполіса, візит на півострів може покласти початок ділової співпраці між містами.

«У мене завжди було велике бажання відвідати Крим, тут наші предки створили першу діаспору. І я впевнений, що ця зустріч покладе початок успішній ділової співпраці. Сюди ми прибули з Санкт-Петербурга, де у нас вже налагоджені успішні ділові зв’язки. В процесі обговорення ми домовимося про проведення спільних заходів як в Сімферополі, так і в Александруполісі», – приводить прес-служба слова Евангелоса.

До складу делегації увійшов почесний консул РФ в Східній Македонії та Фракії – Габаерідіс Константінос, голова Торгово-промислової палати регіону Еврос – Топсідіс Христодулос, член ради Торгово-промислової палати регіону Еврос – Бахарідіс Афанасіос.

Також, передає прес-служба, грецька делегація вже провела ділову зустріч з російським головою адміністрації міста Сімферополя Геннадієм Бахаревим. Сторони обговорили різні аспекти співпраці в економічній сфері між двома містами.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини