Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі влада не дозволила провести пікет на підтримку політв’язнів (вiдео)

4 / 07 / 2016

У столиці Криму група молоді лівих і анархістських поглядів намагалась 2 липня провести публічний захід на підтримку політв’язнів у путінській РФ. Зокрема, мова йшла також про українських бранців режисера Олега Сєнцова та антифашиста Олександра Кольченка, повідомляє сайт “Комітету солідарності”.

Втім, захід провести не вдалось. Попри завчасно відправлену заявку на проведення акції, влада окупованого Криму залишила її без відповіді. Поліцейські перешкодили проведенню пікету під будівлею кримської ФСБ, а після того, як активісти провели нетривалі одиночні пікети біля місцевої прокуратури, двох із них затримали співробітники поліції. Детальніше – у відео.

Нагадаємо, Олександр Кольченко і Олег Сенцов були засуджені в Росії Північно-Кавказьким військовим окружним судом до 20 і 10 років позбавлення волі відповідно. Їм висунули звинувачення в підготовці «терористичних актів», а також у підпалі офісів «Російської громади Криму» і партії «Єдина Росія» в анексованому Росією Криму. Обох українців російський правозахисний рух «Меморіал» визнав політв’язнями.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини