Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі протестував католицький священик

25 / 03 / 2016

Католицький священик отець Данило Мисленцев вишов з пикетом до будівлі міської адміністрації Сімферополя, повідомляє католицький сайт Gaudete.ru. Священик вимагав виділення землю під будівництво храму. 

«Два місяці тому я особисто зустрічався з головними представниками влади як Сімферополя, так і Криму. Остання зустріч з главою Сімферополя принесла обіцянку «через тиждень вирішити питання з виділенням землі». На жаль, ні через тиждень, ні через місяць з боку міської влади не було зроблено нічого», — розповів отець Данило. 

В руках священик тримав розп’яття і лист з написом «Католики не марсiяни, а уродженці Сімферополя». 

На даний момент католики столиці Криму збираються на молитву в невеликому будинку. Питання про виділення ділянки під будівництво храму не наважувався ні українською владою півострова, ні російською. 

«Через 15 хвилин після початку мого одиночного протесту вийшов відповідальний у справах релігій і запросив на розмову до свого кабінету. Нічого нового я не почув. Боюся, що більше не зможу утримувати обурення своїх парафіян», — пояснює настоятель приходу Успіння Пресвятої Діви Марії в Сімферополі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини