Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі поліція затримала учасників акції проти націоналізації дитячого табору

26 / 06 / 2017

Сьогодні, 26 червня, в Сімферополі співробітники поліції затримали кілька десятків кримчан, які прийшли на мітинг проти націоналізації дитячого табору «Салют». Активіст Ілля Большедворов опублікував на своїй сторінці в Facebook відео, на якому представники поліції затримували протестуючих.

За словами активіста, мітинг не був узгоджений з місцевою владою.

«Члени профспілки Культури Республіки Крим вийшли на площу Леніна в Сімферополі для участі в узгодженому адміністрацією міста публічному заході. Організатори <...> на площі виявлені не були. Було прийнято рішення їх почекати. До їх появи захід не проводилося. Плакати не розгорталася, листівки не лунали, гасла НЕ скандувалися. З’явився товариш підполковник поліції Нікітін і дав <...> незаконне розпорядження всіх затримати і доставити в ОВС », – написав Большедворов на своїй сторінці в Facebook.

Активіст повідомив, що однією із затриманих в РВВС стало погано. Жінку забрала швидка допомога.

Раніше Кримська правозахисна група повідомляла, що активіст Ілля Большедворов безуспішно намагався узгодити з місцевою владою проведення пікету проти незаконної націоналізації табору «Салют».

Російська влада Криму мотивували свою відмову тим, в тому ж самому місці, в той же самий день і в той же самий час вже узгоджені інші публічні заходи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини