Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі поліція розігнала раніше узгоджений мітинг проти Аксьонова

26 / 08 / 2016

У Сімферополі 20 серпня поліція розігнала узгоджений з місцевою «владою» мітинг «Обдурений Крим». Про це повідомляє телеканал «Дождь» з посиланням на організатора акції Іллю Большедворова. Він отримав лист з пропозицією перенести мітинг в інше місце, яке не було заявлено в проханні про проведення акції. Організатори мітингу погодилися на проведення акції за іншою адресою.

«Через кілька днів після цього стали поширюватися чутки, нам подзвонили з адміністрації і швидко-швидко зачитали лист про те, що вони нібито не узгоджують захід у зв’язку з тим, що ми не погодилися на нове місце», – розповів Большедворов.

За його словами, коли учасники мітингу зібралися на акцію, на місце її проведення прийшли співробітники поліції і показали копію листа «адміністрації» Сімферополя з відмовою проводити мітинг.

Після цього поліція затримала Большедворова, ще одного організатора мітингу і одну учасницю акції. На засновників мітингу завели адміністративну справу про проведення незаконного заходу. Всього на мітингу були присутні близько 200 осіб, 50 з яких вели розмови з поліцією, сказав організатор мітингу.

Большедворов розповів, що акція мала назву «Обдурений Крим» через те, що так званий “голова” республіки Сергій Аксьонов і місцеві чиновники «обманюють і своїми непрофесійними діями доводять народ до такого заходу.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини