Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі не дозволили провести мітинг до дня народження Тараса Шевченка

9 / 03 / 2016

У Сімферополі не дозволили активістам проводити 9 березня мітинг, присвячений українському поетові і письменнику Тарасу Шевченку. Про це повідомила представник Українського культурного центру Олена Попова в ефірі Радіо «Крим.Реаліі».

«Нам не відмовили, але нам повідомили, що на час дії НС в Криму, немає такої можливості для проведення подібного заходу», – сказала вона.

«Можу ще додати, що ті заходи, які були заплановані, як нам пояснили в міськадміністрації, вони будуть все одно проводитися. Тобто, це стосується запланованих заходів, вони мають право і можливість продовжувати свою роботу. Ми підпадаємо під категорію незапланованих на рік заходів», – пояснила Попова.

Попова також опублікувала відповідний документ у Facebook, згідно з яким активісти планували проведення мітингу в Сімферополі «з метою відзначення дня народження Тараса Шевченка», проте підконтрольна Росії влада міста відмовила в проведенні заходу, пославшись на розпорядження російського голови кримського уряду Сергія Аксьонова від 22 листопада 2015 року «Про введення режиму надзвичайної ситуації» і «Про обмеження масових, публічних, культурно-розважальних та інших заходів», а також на підставі протоколу засідання штабу з ліквідації наслідків НС, які тимчасово припиняють діяльність з проведення масових заходів «аж до особливого розпорядження».

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини