Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Сімферополі на радіоринку силовики провели рейд

26 / 04 / 2017

Сьогодні, 26 квітня, силовики провели рейд на радіоринку в Сімферополі. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook правозахисниця Ленура Єнгулатова.

«Співробітниками поліції ОВС «Залізничний» Сімферополя проводиться рейд серед підприємців, які здійснюють реалізацію телефонної техніки, з метою вилучення телефонів, які не сертифіковані РФ <...> У підприємців, що мають всі необхідні документи з сертифікатами, також вилучають товар», – повідомила Єнгулатова.

За інформацією очевидців правоохоронці оточили територію ринку по периметру.

«Здійснюється перевірка документів, що засвідчують особу тільки за паспортом РФ. Інші документи: посвідчення водія, пенсійне посвідчення, не беруться до уваги. Невстановлена ??особа, який пред’явив паспорт України, було затримано поліцією і направлено в ОВС», – додала правозахисниця.

Раніше повідомлялося про як мінімум про одного затриманного в результаті рейду – підприємця на ім’я Ізет. У коментарі QirimInfo Єнгулатова повідомила, що після допиту його відпустили.

«Підприємця, якого затримали буквально пару хвилин тому відпустили. Він давав свідчення в ОВС №1 Залізничний. Затримували не тільки підприємців, але і покупців. Людей з ринку не випускали», – розповіла вона.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини