Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У східному Криму знесуть понад 300 будівель

19 / 08 / 2015

У Криму найближчим часом планують знести близько 300 об’єктів, що не є об’єктами капітального будівництва, які російська влада Криму вважає незаконно побудованими.

Як повідомили в прес-службі Мінінформу Криму, таку заяву зробив перший заступник голови російської Ради міністрів Криму Михайло Шеремет за підсумками чергового засідання комісії з питань звільнення земельних ділянок від незаконно розміщених на них об’єктів, які не є об’єктами капітального будівництва.

За його словами, особливу увагу буде приділено східній частині Криму.

«З Коктебеля постійно надходять скарги від місцевих жителів, через те що власники розташованих там дискотек не йдуть ні на які контакти з місцевою владою, не хочуть слухати ніяких доказів. При цьому ці дискотеки здійснюють свою діяльність без будь-яких правовстановлюючих документів. Такі об’єкти будуть знесені»,  сказав він.

«Перший віце-прем’єр Криму» також зазначив, що роботи з демонтажу незаконно встановлених об’єктів, затверджених під знесення рішенням профільної комісії, почнуться з 19 серпня. Для демонтажних робіт планується залучити, в тому числі і так звану самооборону Криму.

Раніше про знесення об’єктів, які назвали незаконними, повідомляли в різних містах Криму, в тому числі Керчі та Алушті. У Сімферополі був знесений ринок на вулиці Козлова.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини