Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

У Севастополі затримано групу “диверсантів”

10 / 11 / 2016

ФСБ вчора затримала в Севастополі нібито членів “диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України”. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Затриманих звинувачують у плануванні диверсій на об’єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення півострова Крим. Також повідомляється, що вилучені “вибухові пристрої великої потужності”, кошти спецзв’язку та зброя. Кількість і прізвища затриманих не повідомляються.

За інформацією “Комсомольская правда – Крим“, “диверсантів” було троє. Слідство клопотатиме про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту на два місяці.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ РФ опублікувала заяву, в якій звинуватила Головне управління розвідки Міністерства оборони України в підготовці диверсій. За твердженнями російських силовиків, в ніч з 6-ого на 7-е серпня 2016 року в районі міста Армянська була виявлена група диверсантів, при спробі затримання загинув співробітник ФСБ Росії. У Криму тоді було заарештовано приблизно від 7 до 9 осіб, на сьогоднішній день відомі імена тільки трьох затриманих: жителя Енергодара Євгена Панова, кримського переселенця із Запоріжжя Редвана Сулейманова і кримчанина Андрія Захтея.

Вибір редакції

Ще Новини