Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Севастополі «владі» дозволили зносити торгові точки

16 / 08 / 2016

Верховний Суд РФ визнав законними дії окупаційного «уряду» Севастополя з демонтажу нестаціонарних торгових об’єктів (НТО), встановлених цього року. Про це повідомляють на сайті російського «уряду» Севастополя.

Такою була відповідь суду на позовну заяву групи індивідуальних підприємців до так званого «уряду» Севастополя, в якому вони оскаржували розроблену і затверджену Схему розміщення НТО до 1 листопада 2017 року.

«Відповідно до Схеми і чинного законодавства передбачено демонтаж НТО, власники яких не надали правовстановлюючих документів, а також об’єктів, розташованих в історичному центрі міста», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, підприємці зобов’язані демонтувати НТО після закінчення терміну договору оренди торгового місця, якщо вони працювали в точках торгівлі, не передбачених схемою, за документами, отриманими до 2014 року.

Таким чином, Верховний Суд Російської Федерації відмовив у задоволенні позову підприємців Севастополя і визнав законною процедуру розробки і затвердження “урядом” Севастополя Схеми розміщення НТО на території Севастополя до 1 листопада 2017 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини