Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

Консультація психолога

+3 8(050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

У Севастополі створили дивізію для боротьби з диверсантами

15 / 09 / 2016

У Криму сформована 47-а дивізія територіальної оборони, повідомляють Известия. Основним завданням з’єднання вказується боротьба з “терористами і диверсантами”, захист об’єктів і ліквідація наслідків стихійних лих. У дивізії, розташованої в Севастополі, будуть служити резервісти, яких кілька разів на рік закликатимуть на збори.

“Формування дивізії було завершено в кінці серпня цього року. У ході навчань «Кавказ 2016» один з батальйонів дивізії був піднятий по тривозі і приступив до виконання бойових завдань. Військовослужбовці взяли під охорону військові і цивільні об’єкти не тільки в самому Севастополі, а й у всьому Криму. Також були проведені навчання із затримання та ліквідації диверсантів противника”, — розповів “Известиям” представник Міноборони РФ. 

У разі тривоги в 47-ю дивізію прибудуть не лише кримські резервісти, а й з Росії. Як пояснив «Известиям» представник Чорноморського флоту, на навчання «Кавказ 2016» військовослужбовці запасу перекидалися в Севастополь військово-транспортною авіацією.

Нагадаємо, 5 -10 вересня в Криму пройшли Командно-штабні навчання “Кавказ — 2016”. До маневрів залучалися органи військового управління і всі види військ, включаючи авіацію.

Вибір редакції

Ще Новини