Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Севастополі прийняли закон про прямі вибори «губернатора»

18 / 10 / 2016

Російський парламент Севастополя 18 жовтня ухвалив у першому читанні законопроект про вибори “губернатора” прямим голосуванням, повідомляють Крим.Реаліі.

Законопроект про вибори подається вже втретє. Як заявив з трибуни підконтрольний Кремлю заступник спікера “Законодавчих зборів” Олександр Кулагін, основним гаслом подій 2014 року була надання городянам саме цього права.

Також законопроект у першому читанні вирішили консолідовано підтримати дві фракції – “Єдина Росія” і ЛДПР, які раніше голосували проти. За словами “депутата” від ЛДПР Іллі Журавльова, дане рішення вони прийняли під тиском виборців.

“Я і зараз переконаний, що вибори губернатора Севастополя повинні залишитися непрямими. А право представлення кандидатів залишити за президентом Росії. Однак напередодні засідання фракція ЛДПР провела ряд зустрічей з виборцями, за результатами яких близько 70% висловилися за прямі вибори. У зв’язку з цим фракція ЛДПР вирішила реалізувати волю виборців і підтримати законопроект у першому читанні”, – заявив Журавльов.

Нагадаємо, після другої спроби прийняти законопроект про вибори “губернатора”, яка провалилася, російський екс-спікер “парламенту” Севастополя Олексій Чалий у червні виступив з ініціативою провести референдум про необхідність обирати “губернатора” Севастополя на прямих виборах. У цьому йому також було відмовлено.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини