Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Севастополі проїзд подорожчає вдвічі

21 / 10 / 2016

Поставка нових тролейбусів Севастополю призведе до поетапного підвищення вартості проїзду мінімум вдвічі, повідомляють АН-Крим з посиланням на директора «Севелектроавтотранс» Віктора Гончарова.

«Лізинг – це не подаровані машини, за них треба платити. Лізинг розрахований на 5 років. Перший рік – пільговий період. Решту чотири треба платити. Крім того, є розпорядження Дмитра Козака (віце-прем’єра уряду РФ – ред.) Про зрівняння ціни за проїзд по Південному федеральному округу. Швидше за все, вартість до кінця лізингу виросте десь до 20-25 рублів», — розповів Гончаров.

На сьогоднішній день вартість проїзду в Севастополі становить 10 рублів. Поставка першої партії тролейбусів очікується на початку наступного року. Після поставок тролейбусів по лізингу в місті працюватиме 150 машин. Сьогодні по місту курсує 95 тролейбусів.

Лізинг – це оренда майна з правом подальшого викупу. Клієнт протягом терміну договору виплачує вартість покупки по частинах, і після закінчення терміну дії договору вносить вартість майна, що залишилася, і отримує право власності.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини