Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Севастополі планують ввести прямі вибори «губернатора»

4 / 10 / 2016

 

“Депутати” групи екс-спікера «парламенту» Севастополя Олексія Чалого зареєстрували законопроект про внесення змін до статуту міста з метою проведення прямих виборів “губернатора”. Про це повідомили на офіційному сайті “Закзборів” міста.

Проект закону передбачає обрання “губернатора” міста Севастополя всенародними виборами терміном на п’ять років. Ініціатори законопроекту – «депутати» Катерина Алтабаєва, Олександр Кулагін, Олексій Чалий, Віктор Посметний, В’ячеслав Аксьонов, Тетяна Щербакова, В’ячеслав Горєлов, Михайло Чалий, Ігор Соловйов, Олександр Караваєв, Сергій Кажанов.

«Губернатор Севастополя обирається шляхом загальних рівних і прямих виборів при таємному голосуванні строком на п’ять років. Одна і та ж особа не може бути обрана на посаду губернатора Севастополя більше двох разів поспіль», – йдеться в документі.

Розглянути проект закону «Про зміни до Статуту міста Севастополя» планують на одному з найближчих пленарних засідань сесії.

Згідно з документом, “губернатор” буде зобов’язаний сформувати новий склад “уряду” Севастополя не пізніше 30 календарних днів з дня вступу на посаду, а припинення повноважень “губернатора” Севастополя потягне за собою відставку “уряду”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини