Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Севастополі блогера допитували у ФСБ після публікації новини про Джемілєва

17 / 08 / 2015

14 серпня двоє чоловіків у цивільному прийшли додому до блогера Ірини Горелікової і вручили їй повістку на допит, сказали збиратися і їхати з ними в управління ФСБ. Про це інформує Центр журналістських розслідувань.

За словами Горелікової, співробітник ФСБ на допиті цікавився її цілями «активного протистояння в мережах» і чи не закликає вона таким чином до бунту.

«Дуже були стурбовані цілісністю такої держави як Росія. Чи не зазіхаю я на цілісність території Росії. Я відповіла, що моє обурення в мережах обумовлено саме стурбованістю цілісністю такої держави як Україна. І некоректно Росії порушувати питання про свою цілісність. Дуже цікавилися статтею про Джемілєва. Запитували, навіщо я її постила. Відповіла, що це моя думка, і дуже поважаю Джемілєва і довіряю йому», – пише Горелікова.

Крім того, у ФСБ цікавилися ставленням блогера до президента Росії Володимира Путіна.

«Відповіла, що після анексії Криму вважаю його неадекватним і нерозумним політиком. До анексії ставилася до Путіна дуже добре … Але після анексії (процес, який проходив на моїх очах) і проживання в Криму в наступні 1,5 року, … співчуваю щиро росіянам», – пише блогер.

Горелікова додала, що від співробітників ФСБ прозвучала пропозиція їй виїхати з Севастополя на материкову частину України. У свою чергу блогер заявила, що не збирається виїжджати зі свого будинку.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини