Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Ростові-на-Дону пройшов пікет на підтримку Кольченко, Сенцова і Савченко.

18 / 08 / 2015

Кілька людей вийшли 15 серпня на пікет на підтримку політв’язнів в Ростові-на-Дону, передає видання «Кавказький вузол». Захід було погоджено з мерією.

«Спочатку пікет був заявлений на площі біля входу в парк Горького з альтернативним варіантом — біля будівлі Донської публічної бібліотеки, проте адміністрація міста перенесла його в більш малолюдне місце – парк Будівельників»,— розповіла організатор акції Яна Гончарова. За її словами, майданчик біля парку Горького зайняли представники «Національно-визвольного руху».

Гончарова зауважила, що «мета акції – підтримати політв’язнів, яких в Росії стає все більше». Пікетувальники вийшли з плакатами: «Свободу Сенцової і Кольченко!», «Свободу в’язням 6 травня!», «FreeSavchenko», «Пітьма згущується перед світанком». Деякі учасники акції були одягнені в майки з фотографіями фігурантів «болотного справи». Акція викликала інтерес у нечисленних перехожих, деякі з них зупинялися біля пікетувальників і робили фотографії на мобільні телефони. Поліцейських на мітингу було небагато, на віддалі стояли шість співробітників поліції в штатському і одна дівчина в поліцейській формі.

«Ми обурені неправосудними рішеннями судів стосовно людей, яких влада переслідує з політичних або з особистих мотивів», — заявив учасник пікету Денис Дубров . — Дуже обурює, що в Ростові засудили журналіста Сергія Рєзніка , зараз йдуть процеси по справах Олега Сенцова та Надії Савченко. Ми робимо все, що можливо. Це небагато, але хочеться бути впевненим, що ми зробили все, що в наших силах».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини