Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Росії розглянуть питання про дострокове звільнення євромайданівця Костенко

11 / 04 / 2016

У Росії Кірово-Чепецький районний суд Кіровської області розгляне питання про умовно-дострокове звільнення кримчанина Олександра Костенка, засудженого кримським «судом» до 3,5 років позбавлення волі.

Як повідомив адвокат Костенка Дмитро Сотников на своїй сторінці у Facebook, судове засідання відбудеться 13 квітня.

«Судове засідання з питання умовно-дострокового звільнення Костенка О.Ф. відбудеться у Кірово-Чепецькому районному суді Кіровської обл. 13.04.2016 о 13-00 (справа № 4 / 1-145 / 2016)», — повідомив адвокат.

За словами Сотникова, захист буде посилатися на сімейні обставини Костенка для умовно-дострокового звільнення.

«Сторона захисту буде посилатися на наявність у Костенка А.Ф. на утриманні малолітньої доньки (вік півтора роки), батька, який зник безвісти і  матір, яка залишилась одна і пережила два інсульти. При цьому і у самого Костенка О.Ф. є проблеми зі здоров’ям — з його зламаною співробітниками ФСБ Тішеніним і Шамбазовим рукою», — заявив Сотников.

Нагадаємо, раніше «Верховний суд Криму», розглянувши касаційну скаргу захисту політв’язня Костенка, несуттєво скоротив засудженому термін ув’язнення до 3 років і 6 місяців позбавлення волі. Проте Костенку відмовляли у наданні медичних послуг, а після винесення вироку мати Олександра перестали пускати у СІЗО до сина. На даний момент засуджений кримський активіст знаходиться у Кірово-Чепецьку (Кіровська область Росії), у виправній колонії №5.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини