Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Росії перевіряють законність присвоєння кримчанам російського громадянства

22 / 07 / 2016

Конституційний суд Росії почав провадження за скаргою на законність присвоєння жителям Криму російського громадянства, повідомляє видання «Медуза».

Заявник скарги Олексій Оленєв вважає, що положення закону про “приєднання” Криму і Севастополя до Росії, що гарантує російське громадянство всім громадянам України, що проживали в регіоні, суперечить Конституції.

Оленєв домагається в суді отримання російського громадянства. Він на момент входження Криму до складу Росії вже проживав на півострові, але не був офіційно зареєстрований. Оленєв надав необхідні документи в ФМС про фактичне проживання, як того вимагають правила міграційної служби, але йому було відмовлено в отриманні російського громадянства.

«Скарга Оленєва А.Г. на порушення його конституційних прав частиною 1 статті 4 Федерального конституційного закону “Про прийняття в Російську Федерацію республіки Крим і утворення у складі РФ нових суб’єктів – республіки Крим і міста Севастополя” прийнята до розгляду», – повідомляється в базі КС.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини