Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У річницю анексії Криму Держдума РФ має намір оголосити амністію для ув'язнених

15 / 03 / 2017

Російська фракція ЛДПР розробила і має намір подати 16 березня на розгляд Держдуми РФ проект постанови про оголошення амністії з нагоди третьої річниці анексії Криму.

Про це 15 березня заявив заступник керівника думських ліберал-демократів Ярослав Нілов, повідомляє ТАСС.

«Фракція ЛДПР розробила і має намір запропонувати Держдумі прийняти постанову “Про оголошення амністії з нагоди триріччя приєднання Криму і Севастополя до складу Російської Федерації”», – сказав Нілов.

Він уточнив, що в проекті постанови йдеться про звільнення і амністію певних категорій осіб, засуджених за нетяжким статтями, а також інвалідів, матерів і батьків-одинаків, багатодітних батьків.

Нагадаємо, що в новому звіті Ради Європи про тюремну статистику повідомляється, що рівень позбавлення волі в РФ залишається найвищим серед всіх членів Ради Європи. Також в російських в’язницях зареєстрований один з найвищих показників смертності в Європі: він становить 61,1 на 10 тисяч ув’язнених, проти 27,3 в середньому по Європі.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини