Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У РФ обурені тим, що кримські татари не помітили «поліпшень» після анексії

22 / 12 / 2015

Кримські татари не помітили «позитивних змін» після анексії Криму Росією, тому в РФ побоюються, що це може призвести до «деструктивних речей». Про це пише у вівторок російське видання «Ведомости», що має в розпорядженні частину результатів дослідження Федерального агентства Росії у справах національностей.

Згідно з даними дослідження, лише 21% кримських татар вважають, що в їхньому житті відбулися позитивні зміни після того, як Росія анексувала Крим.

Половина учасників опитування заявили, що становище в цілому не змінилося, а 15% кримських татар говорять про погіршення ситуації. 60% респондентів не змогли назвати проблеми, які так званій владі вдалося вирішити за півтора року.

Керівник ФАДН Ігор Баринов зазначає, що проблема кримських татар, якщо нею не займатися щільно, може рано чи пізно призвести до деструктивних речей.

За його словами, у більшості кримських татар по відношенню до Росії зберігається настороженість.

Співрозмовник в ФАДН також зазначив: «Зараз є ядро, від 29 до 34% проросійськи налаштованих кримських татар, проукраїнськи налаштовані від 9 до15%, решта – не визначилися».

Голова меджлісу Рефат Чубаров зазначав, що кримські татари не сприймають окупантів як людей, що прийшли творити добро для Криму і кримських татар.

На його думку, інтерпретація опитування «відбувається відповідно до встановленої в Росії ідеології» і серед 300 тис. кримських татар є тільки кілька сотень колаборантів, натомість більшість не погодиться з політикою Кремля.

Вибір редакції

Ще Новини