Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У РФ людей зганяють на мітинги на честь «приєднання Криму»

16 / 03 / 2017

Російських студентів і співробітників державних установ зганяють на мітинги на честь анексії Криму, про це говориться в розслідуванні «Нової газети».

Так, наприклад, в матеріалі йдеться, що 15 березня було опубліковано лист ректору Томського державного університету, в якому в.о. замгубернатора Томської області Олексій Пушкаренко просить «організувати участь в заході студентів, викладачів, співробітників вузу в кількості 500 чоловік». Більш того, адміністрація губернатора надіслала список гасел на плакати: «Щасливі разом!», «Путін – рятівник Криму і Севастополя!», «ВВП – Чемно! Вчасно! Правильно!» та інші.

Калінінградський портал Rugrad.eu повідомляє, що на мітинг зганяють працівників громадського транспорту.

«На цьому тижні в трамвайному депо Калінінграда відбулася закрита нарада з працівниками. Начальник депо оголосив наказ голови «Калінінград-Гортранс» Анатолія Мухомора, відповідно до якого всім працівникам «Гортранс», які працюють за п’ятиденним графіком, необхідно в суботу, 18 березня, прибути о 15.00 на площу Перемоги для святкування дня приєднання Криму і участі в мітингу. Наказ доведений до відома кожного співробітника під розпис», – повідомляє портал з посиланням на анонімного користувача.

За інформацією «Нової газети» на святкування першої річниці анексії Криму студентів теж зганяли примусово.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини