Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У РФ готується передача 17 засуджених громадян України

27 / 12 / 2016

Уповноважені з прав людини Росії та України планують обговорити передачу засуджених українців з Криму, повідомляє Інтерфакс.

“Для цього проведена певна робота, зібрані потрібні документи. МЗС Росії запросили МЗС України на підтвердження їх українського громадянства, а також ми повинні отримати підтвердження, що українська сторона готова прийняти для подальшого відбування покарання цих людей на території України. Їх зараз 17 осіб” – сказала російський омбудсмен Тетяна Москалькова.

Також вона повідомила, що звернулася до Лутковської з проханням посприяти в складанні переліку громадян РФ, які утримуються в місцях позбавлення волі на території України.

“Ми будемо поглиблювати нашу співпрацю, принаймні ми маємо для цього рішучість. Взаємний моніторинг порядку умов утримання під вартою громадян України на території Росії і громадян Росії на території України вважаємо ефективним і важливим для людей, особливо в умовах того політичного протистояння, яке зараз існує між двома державами”, — заявила Москалькова.

Переговори омбудсменів у передачі громадян України, які перебувають в місцях несвободи в анексованому Криму, на територію материкової України, ведуться з липня 2015 року. В різний час в цей список входили від 18 до 22 осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини