Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Раді з прав людини РФ підтримали ідею амністії

27 / 02 / 2017

У Раді з прав людини в Росії (РПЛ) підтримали ідею про амністію, приурочену до триріччя анексії Криму. Так, глава РПЛ Михайло Федотов назвав це «гідним приводом» для оголошення амністії по всій Росії для осіб, які вчинили «ненасильницькі злочини». Він також повідомив, що РПЛ може підготувати відповідний проект.

Співголова тимчасової робочої групи РПЛ з прав людини в Криму Микола Сванідзе також підтримав ідею амністії по всій Росії.

Його також підтримав Перший заступник голови Комітету Ради Федерації Росії з конституційного законодавства і державного будівництва Олексій Александров. «Я завжди за амністію, як тільки є можливість її провести і когось помилувати, я вважаю, що це добре», – сказав Александров.

З ініціативою сприяти амністії «політв’язнів» в Криму до Федотову звернулися адвокати Микола Полозов і Марк Фейгін. Адвокати попросили голову РПЛ виступити з ініціативою амністії «перед органами державної влади Росії», щоб «зупинити каток вибіркових», пише Коммерсант.

На думку заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова амністія «не торкнеться» більшості кримських політв’язнів, так як більшість справ по ним ще тільки розглядається судом. «Нас також бентежить, що амністія – це прощення винної людини. Ми ж наполягаємо, що ці люди засуджені ні за що, з політичних мотивів», – додав Джелялов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини