Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Полтаві з’явився новий осередок допомоги переселенцям

15 / 07 / 2016

На відкритті менеджер проекту КримSOS у Полтаві Ярослава Ребрик розповіла представникам громади переселенців та місцевих органів влади про діяльність організації в напрямках допомоги переселенцям зі сходу та Криму, а також деокупації Криму. Полтавське представництво КримSOS працюватиме в форматі ком’юніті центру. Центр  стане платформою для комунікацій та взаємодії активних громад переселенців, місцевих активістів та органів влади. Він надаватиме підтримку ініціативам громад, та допомагатиме в їх реалізації. Також на базі центру заплановано найближчим часом запустити навчальні курси з української та англійської мов, психологічну підтримку та дитячий ігровий куточок.

Менеджер проекту КримSOS у Полтаві Ярослава Ребрик (друга зліва) розповідає про діяльність організації

Фактично робота полтавського офісу КримSOS розпочалась ще задовго до офіційного відкриття. Станом на сьогодні полтавські юристи вже направили до суду дві позовні заяви щодо захисту прав переселенців, надали близько 30 юридичних консультацій.

Більше того, силами працівників полтавського офісу було підтримано ряд соціальних проектів переселенців за спільною програмою Агентства ООН у справах біженців та КримSOS. Як приклад, організатори розповіли про один з найбільш яскравих реалізованих проектів – «Краєвиди Полтави». Завдяки проекту переселенцям та місцевим жителям вдалось налагодити стосунки у процесі навчання живопису.

На відкритті офісу презентували роботи, намальовані спільно переселенцями та місцевими жителями в рамках інтеграційного проекту

Партнери організації  – Агентство ООН у справах біженців та міжнародна організація Internews.

Регіональний офіс «КримSOS» у м. Полтаві розташований за адресою вул. Котляревського, 1/27, офіс 632. Звертатись за допомогою можна за телефоном (066) 579-07-88.

 

Вибір редакції

Ще Новини