Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Полтаві переселенців навчать заробляти на Hand Made

10 / 07 / 2017

Платформа Etsy.com – світовий лідер з інтернет-продажу товарів ручної роботи. Сайтом користуються близько 30 мільйона людей. Будь-хто може зареєструвати свій магазин на сайті та продавати товари Hand Made. Проте є ряд особливостей при реєстрації, просуванні та користуванні ресурсом. Наприклад, 80% успіху залежить від гарного фото товару та опису. 

Волонтери Корпусу Миру пройшли спеціальну підготовку по користуванню платформою Etsy.com та готові поділиться своїми знаннями й досвідом. Навчання у тренінгу безкоштовне, проте взяти участь зможуть лише 10 обраних учасників.

Вимоги до потенційних учасників:

  • базовий рівень володіння англійською мовою на рівні сприйняття, розуміння та написання;
  • досвід у виробленні власноруч створених виробів (біжутерії та інших виробів з бісеру, вишивання, в’язання, сувенірів, виробів у народному стилі та ін.);
  • вільне користування комп’ютером, навички роботи Інтернеті;
  • намір передати отримані знання на наступних тренінгах.

Для участі усім охочим необхідно заповнити до 19 липня анкету. Точний час та місце проведення тренінгу повідомлять обраним учасникам. 

Витрати на харчування учасників, компенсація витрат за проїзд до місця проведення тренінгу та у зворотному напрямку оплачуються організаторами.

 

Організатор: Полтавський офіс ГО «КримСОС» та «Корпусу Миру» (США). 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини