Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Полтаві місцеві жителі та переселенці об’єднуються через мистецтво

15 / 06 / 2016

Луганський університет частково переїхав до Полтави у зв’язку з подіями на сході. Допомогти в інтеграції співвітчизників із Донбасу викладачі університету вирішили через мистецтво. У рамках проекту «Краєвиди Полтави» учасники двічі на тиждень збираються на свіжому повітрі на так звані пленери, аби дізнатись історію та змалювати визначні пам’ятки історії та культури Полтавщини.

 Артур Ароян, громадський активіст, один із викладачів Луганського національного університету запевняє, що пленери – це гарна можливість для переселенців та місцевих жителів налагодити хороші відносини та знайти нові контакти:

 «Переселенці можуть дізнатися багато нового та цікавого про Полтаву. Мене тішить, що у цих заходах беруть участь як професійні художники, так і просто любителі образотворчого мистецтва. Усе це проходить у легкій та невимушеній формі дружнього спілкування».

Перша зустріч учасників проекту «Краєвиди Полтави» відбулась біля Білої Альтанки з неймовірним видом на Хрестовоздвиженських собор. Наприкінці курсу найкращі роботи переселенців будуть представлені громаді Полтави в форматі виставки.

Долучитись можна всім охочим, написавши повідомлення викладачеві Нато Мікаладзе.

 

Пленери організовані завдяки грантовій програмі підтримки ініціатив переселенців громадської організації «КримSOS» та Агентства ООН у справах біженців. Кожен активіст, який має ідеї щодо покращення життя внутрішньо переміщених осіб, може спробувати свої сили та подати грантову заявку.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини