Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У політв'язня Володимира Прісіча різко погіршився стан здоров'я

27 / 06 / 2017

20 червня у фігуранта «справи диверсантів» Володимира Прісіча різко погіршилося здоров’я. Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на родичів політв’язня.

«У вівторок, 20 червня у Володимира оніміла частина голови, почалася кровотеча з носа і він втратив свідомість. У медпункті його обстежили і дали безкоштовно досить дорогі ліки – пірацетам. Воно сприяє нормалізації кровообігу головного мозку», – повідомили родичі Володимира Прісіча.

Родичі політв’язня додали, що його захист має намір заявляти клопотання про проведення медичного обстеження в стаціонарі. Рідні українця побоюються, що це може бути мікроінсульт.

Володимира Прісіч знаходиться в СІЗО міста Сімферополя з серпня 2016 року. Російські ЗМІ повідомили, що Присіч підозрюється в шпигунстві і є одним з фігурантів «справи диверсантів», проте вирок йому винесли за зберігання наркотиків.

На судовому засіданні Володимир Прісіч заявив, що всі свідчення він давав під тортурами. Також Прісіч заявив, що всі звинувачення в зберіганні і транспортуванні наркотиків сфабриковані ФСБ після того, як звинувачення в шпигунстві повністю розвалилося.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини