Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У політв'язня Узеїра Абдуллаєва діагностували грижу на зап'ясті, яка виникла через травму від наручників

17 / 06 / 2020

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на дружину ув’язненого Феру Абдулаєву.

«Повідомив, що його і Еміля Джемаденова викликали до лікаря і взяли аналізи. Для чого — не сказали. Узеїра оглядав лікар, оскільки раніше він скаржився на об’ємне ущільнення на лівому зап’ясті. Лікар діагностував грижу сухожилля, яка утворилася в результаті травми від наручників. Запропонував прооперувати», — розповіла дружина політв’язня.

Зі слів дружини Абдуллаєва, його вже два рази поміщали в ШІЗО. В останній раз він відбув покарання з 15 по 20 травня.

«Коли він запитав, чому його поміщають в ШІЗО, в колонії відверто відповіли, що це наказ органів “згори”. Оскільки вони не відмовилися від своїх переконань і не визнали себе винними, від них, нібито, чекають якесь письмове “покаяння” і визнання провини», — сказала Фера Абдуллаєва.

Також Узеїр Абдуллаєв повідомив, що в колонію прийшов запит з МЗС України про стан їхнього здоров’я

У квітні Фера Абдуллаєва отримала повідомлення, датоване 16 березня 2020 року, про прибуття Узеїра Абдуллаєва в ФКУ ІК-16 в Салават, Башкирія.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року співробітники ФСБ при силовій підтримці ОМОН увірвалися

 в будинки Рустема Ісмаїлова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва і Еміля Джемаденова. Під час обшуку силовики вилучили ісламську літературу та електронні носії інформації.

Рустема Ісмаїлова, Узеїра Абдуллаєва і Еміля Джемаденова звинуватили за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ ( «Участь в діяльності терористичної організації»), Теймура Абдуллаєва за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ ( «Організація діяльності терористичної організації»)

18 червня 2019 Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив Теймура Абдуллаєва до 17 років в’язниці, Узеїра Абдуллаєва – до 13 років, Рустема Ісмаїлова – до 14 років, Еміля Джемаденова – до 12 років позбавлення волі.

24 грудня 2019 Верховний суд РФ змінив вирок і скоротив термін ув’язнення всім засудженим на 6 місяців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини