Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У політв'язня Джеміля Гафарова погіршується стан здоров'я через тиск на нього у СІЗО

16 / 07 / 2020

Про це повідомив адвокат Гафарова Ріфат Яхін.

«Джеміль Гафаров повідомляє про постійні необгрунтовані звинуваченняя з боку оперативників СІЗО Криму про те, що нібито кимось в камері засуваються лштори на чиїхось нарах, і за це повинен нести відповідальність саме Гафаров. Крім того, Гафаров повідомив про те, що його звинувачують в зберіганні сухарів для виробництва самогону в СІЗО — це при тому, що Гафаров є віруючим мусульманином і дотримуєтся норм ісламу. На підставі цього необгрунтованого обвинувачення відбувається незаконний психологічний і моральний тиск на інваліда 2 групи, в результаті чого крім відсутності належної медичної допомоги, додатково створюються умови для погіршення стану здоров’я підзахисного шляхом незаконного впливу і придушення волі в умовах СІЗО. Джеміль Гафаров просив захист довести ці обставини до громадськості», — повідомив Ріфат Яхін.

Як ми раніше повідомляли, здоров’я українського політв’язня Джеміля Гафарова знаходиться в критичному стані.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року в Криму пройшли масові обшуки в будинках кримських татар, після яких 23 затриманим (середовищі яких був і Джеміль Гафаров) було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Окупанти звинуватили Джеміля Гафарова за ч. 2 ст. 205.5 ( «Участь в діяльності терористичної організації»), ст. 278 КК РФ ( «Приготування до насильницького захоплення влади організованою групою за попередньою змовою»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини