Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У подіях 26 лютого брали участь військовослужбовці і приватні військові компанії

17 / 07 / 2017

Сьогодні, 17 липня, в ході 143 судового засідання у справі щодо Ахтема Чийгоза захист продовжує надавати письмові докази з матеріалів справи. Про це у відеозверненні на Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Сьогодні в ході судового слідства були досліджені документи, які надсилалися слідчому з центру «Е».

«З них випливало, що за день до арешту Ахтема Чийгоза і в день його арешту співробітниками поліції, співробітниками ФСБ на адресу слідчого направлялися документи про оперативно-розшукові заходи, в яких містилася явно недостовірна інформація, як про самого Ахтема Чийгоза <...> крім цього інформація про події 26 лютого, де Ахтем Чийгоз вже називається організатором масових заворушень, не дивлячись на те, що на той момент, 27 числа, не було порушено навіть справа про масові заворушення», – розповів адвокат.

Захист впевнений, що в даних документах навмисно чорнили Ахтема Чийгоза, для того, щоб слідчому і суду було простіше обрати запобіжний захід.

Полозов зазначив, що особливий інтерес викликає документ спрямований з Севастополя, в якому зазначено, що в подіях 26 лютого брали участь дві організації з Севастополя: приватна військова компанія «Чорне море», Терское козацтво Севастополя.

«Перша організація є військовою, друга воєнізованою, і це безумовно укладається в ті обставини, які були досліджені в ході судового слідства, що після приїзду групи людей з Севастополя проросійські мітингувальники почали вести себе більш активно, більш агресивно, почали застосовувати насильство», – розповів адвокат.

Микола Полозов додав, що слідство не намагалося розслідувати дані обставини.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини