Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У МЗС РФ відреагували на позов України до Гааги

17 / 01 / 2017

У Міністерстві закордонних справ Росії прокоментували рішення України подати позов проти РФ до Міжнародного суду ООН в Гаазі.

У відомстві в першу чергу відзначили, що не розуміють «суті претензій української сторони».

«Російська Федерація щиро намагалася розібратися в суті претензій української сторони, сумлінно перевіряючи її заяви, однак зіткнулася зі стійким небажанням українських відомств вести предметний діалог», – йдеться в повідомленні російського МЗС.

У російському МЗС вважають, що звернення України до Міжнародного Суду «переслідує лише одномоментні політичні інтереси».
«Основною, якщо не єдиною, метою України спочатку було не врегулювання будь-яких розбіжностей, а пошук приводу для звернення проти Російської Федерації до Міжнародного суду», – повідомляє прес-служба відомства.

Нагадаємо, вчора 17 січня Україна подала позов до Міжнародного суду ООН про порушення Росією міжнародних конвенцій з протидії фінансуванню тероризму та расової дискримінації.

Раніше повідомлялося, що перше рішення міжнародного трибуналу, який буде розглядати позов України до Росії по морському праву буде винесено в 2019-2021 роках.

Також слід зазначити що влада Криму, підготувала проект резолюції про порушення прав людини на півострові до 2014 року, коли він був окупований Росією. Втім, голова Держкомітету у справах міжнаціональних відносин Криму Заур Смірнов не приховує, що дана резолюція не тільки не буде прийнята Генасамблеєю ООН, але, швидше за все, навіть не буде винесена на розгляд.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини