Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Миколаївці знесуть близько десяти баз відпочинку через будівництво нової набережної

3 / 03 / 2016

У селищі Миколаївка Сімферопольського району в рамках будівництва нової набережної знесуть близько десятка баз відпочинку в першій береговій лінії. Про це в ефірі радіо «Росія сьогодні» повідомив голова адміністрації Миколаївки Олексій Ванів.

«Частина дерев’яних будиночків, які розташовуються на території майбутньої набережної, попадуть під знесення. Берегова лінія буде звільнятися. Власники об’єктів офіційно ще не сповіщені. Ми переговори ведемо, готуємо, але крапка буде поставлена після проходження державної експертизи проекту», – розповів Ванів.

На даний момент проект, оціночною вартістю в 418 млн руб, проходить держекспертизи і узгодження в профільних відомствах.

«Кошторис на виконання робіт складає 418 мільйонів рублів. Сюди входить будівництво берегоукріплювальних споруд і набережної довжиною 365 метрів і шириною до 35 метрів. Це центральна частина селища, від бази відпочинку «Металіст» до бази відпочинку «Світозар»», – повідомив посадовець.

До переліку об’єктів, які підлягають знесенню потрапляють бази відпочинку «Металіст», «Троллебуснік», «Світозар», «Дорожник» та інші.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини