Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Москві стверджують, що місія Ради Європи прибула до Криму на її запрошення

25 / 01 / 2016

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації стверджують, що місія Ради Європи з прав людини на чолі з швейцарським дипломатом Жераром Штудманом прибула в окупований Крим на запрошення російської сторони.

«Статс-секретар – заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Г.Б.Карасін прийняв спеціального представника Генерального секретаря Ради Європи Ж.Штудманна, який прибув на запрошення Російської Федерації з метою підготовки доповіді про те, як виконуються зобов’язання Російської Федерації, що випливають з Європейської конвенції про правах людини, щодо населення Криму, на яке в повній мірі поширюється її дія», — повідомляє прес-служба російського МЗС.

Згідно з підготовленою російською стороною програмою, місія зустрінеться з російським керівництвом Криму і Севастополя, представниками національних меншин, некомерційними об’єднаннями та релігійними організаціями.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що за останні дні вдалося досягти кілька «ключових і проривних речей» з питань Криму, у тому числі і візиту делегації Парламентської асамблеї Ради Європи на тимчасово окупований півострів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини