Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

У Міністерстві інформаційної політики новий радник з питань Криму

27 / 10 / 2015
Міністр інформаційної політики Юрій Стець 26 жовтня призначив своїм радником з питань іформаціонной політики Криму журналістку Еміне Джеппарову, повідомляється на сайті міністерства. За словами міністра, в обов’язки радника буде входити протидія обмеження свободи слова в Криму та поширення українських ЗМІ в кримському інформаційному просторі.
 
«Еміне Джеппарова продовжить працювати над тим, щоб Крим був актуальним в національних, регіональних медіа, і забезпечувати поширення інформації про півострів за межі України», – йдеться в заяві.
 
Джеппарова раніше працювала ведучою ряду програм на телеканалі ATR, займала посаду помічника головного редактора сайту Крим.Реаліі і працювала журналістом для Радіо Свобода.
 
Раніше посаду радника з питань Криму обіймав Сергій Костинський, який у вересні 2015 був призначений членом Національної ради з питань теле і радіомовлення.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини