Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У листопаді радники з питань переселенців допомогли 3901 заявнику

25 / 01 / 2016

27 радників з питань внутрішньо переміщених осіб продовжують плідну роботу в регіонах України. Їх робота розпочалась у вересні в межах програми «Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення», запровадженої спільно Міністерством соціальної політики України, ГО КримSOS та Stabilization Support Services за підтримки уряду Великої Британії.

25 радників працюють на обласному рівні та у м. Київ, а два – на центральному рівні. Упродовж листопада до радників обласних рівнів на особистий прийом звернулось 2969 осіб. Переважну більшість запитів у цьому періоді радники вирішили протягом 5-ти днів після звернення.

Паралельно упродовж місяця радники провели разом з мобільними групами моніторинги: місць компактного проживання переселенців; реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 535; механізму переведення, призначення пенсій та державної соціальної допомоги за місцем фактичного проживання; якості надання послуг ПАТ «Ощадбанк» в аспекті оформлення соціальних виплат ВПО. З подробицями проведення та результатами моніторингів можна ознайомитись у повній версії звіту.

У наступному кварталі радники продовжуватимуть роботу над вирішенням системних проблем місць компактного проживання, реєстрації та призначення адресної допомоги дітям без супроводу та розробки національних програм сприяння інтеграції ВПО до приймаючих громад.

Повну версію звіту завантажуйте тут.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини