Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Львові відкриють «Кримський дім»

24 / 12 / 2015

Сьогодні на сесії міської ради Львова депутати прийняли рішення виділити приміщення для культурного центру «Кримський дім у Львові». Будівлю на вулиці Тесленко, 4 передали в довгострокову оренду на пільгових умовах громадським організаціям «Кримський дім» і КримSOS.

У «Кримському домі у Львові» будуть проводитися юридичні консультації для переселенців, реалізовуватимуть програми психологічної та соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб. Також у планах громадських активістів організувати в культурному центрі мовні, танцювальні та музичні курси, проводити тренінги та майстер-класи, влаштовувати кінопокази та проводити громадські дискусії.

Співзасновник КримSOS Алім Алієв підкреслює, що новий культурний центр орієнтується не тільки на потреби переселенців, але буде відкритий для всіх. Львів’яни зможуть познайомитися з історією і культурою Криму і кримських татар, зможуть брати участь у заходах, які проходять в центрі, і підключатися до ініціатив громадських активістів. Коли «Кримський дім у Львові» відкриється для відвідувачів – поки невідомо.

Раніше у виділеній будівлі розташовувалася хімічна лабораторія, зараз приміщення потребує капітального ремонту. Найближчим часом представники громадських організацій планують оголосити про збір коштів на приведення будівлі в належний стан.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини