Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Львові активістів навчили писати соціальні проекти

7 / 04 / 2017

Почався семінар із відвідання «Заводу ідей». Дві молоді команди дизайнерське бюро Hochu rayu та еко-стартап Zelenew вирішили перетворити колишній завод радіоелектронної медичної апаратури в кластер, де можна працювати за моніторами, влаштовувати брейншторм і відразу ж створювати предмети дизайну в просторій майстерні. 

Досвідом роботи з донорами поділилась Дарина Заржицька з Міжнародного фонду «Відродження». Вона порадила запрошувати донорів на заходи та залучати до проектів. На практичній частині тренінгу кожен спробував себе в ролі грантодавця та оцінив реальні заявки, що надавали на розгляд у фонд «Відродження». Ні одна із запропонованих заявок не була ухвалена учасниками. За словами Дарини Заржицької, в реальності донор також дав негативну відповідь на ці заявки.

«Відчували певну владу та відповідальність, коли оцінювали заявку. На жаль, вона була досить не чітко написана та не відповідала критеріям, тому відмовили. Для себе зробила висновок: потрібно уважно читати умови та просити перечитати свою заявку інших. Тільки якщо все зрозуміло – відправляти заявку», – поділилась Міла, одна з учасниць.

Ввечері волонтер з Німечини Саймон Вонка поділився спостереженнями чим для нього відрізняється Україна та Німечина, а також розповідав про свою культуру. Далі Саша Босенко, один із учасників-переселенців, провів екскурсію по своїм улюбленим місцям Львова.   

1 квітня  учасники долучились до акції «Львів у Голубому» до всесвітнього дня інформування про аутизм. Катя Птаха, мама сина аутиста, переселенка та фотограф, розповіла про життя дітей з аутизмом. Катерина відкрила фото-виставку про мам з дітками аутистами.

На завершення, про ефективне використання часу розказала Ксенія Ємшина (Гоцко), HR-консультант, сертифікований фахівець з профорієнтації, фахівець з розвитку громад, випускник програми Міністерства молоді та спорту «Молодіжний працівник» член ГО «ІСА-Ukraine» та МГО «ПЛАСТ-НСОУ». 

«Часом ми не можемо управляти, час можемо тільки використовувати. Для цього є перевірені вправи», –  розповідала Ксенія.

 

 

 

Захід організовано за підтримки Агентства ООН у справах біженців та позаштатного радника Міністерства соціальної політики з питань ВПО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини