Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві запрацював мандрівний парламент переселенців «Пліт Крим» (див. програму заходів)

17 / 08 / 2016

До 19 серпня на набережній Києва простоїть пришвартований «Пліт Крим». Він має стати платформою для обговорення проблем переселенців та спільного пошуку їхнього вирішення. Упродовж кількох днів до так званого мандрівного парламенту переселенців завітають представники громадських організацій, правозахисники, переселенці та всі охочі, аби обговорити актуальні проблеми вихідців з Криму і сходу та повернення окупованих територій загалом.

На набережній уже чергують представники правозахисник організацій, які надають допомогу переселенцям зі сходу України та Криму.

 

17 серпня (середа) о 18:00 юристи КримSOS Денис Савченко та Марія Левченко говоритимуть на тему «Квест для особливо стійких кримців: від перетину кордону до інтеграції у місцеві спільноти»

18 серпня (четвер) о 18:00 про ситуацію в Криму розкажуть заступник координатора КримSOS Євгенія Андреюк та колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв

Повну програму заходів читайте тут.

Місце розташування Плота: набережна річки Дніпро в Києві, між Річковим вокзалом та пішохідним мостом на Труханів острів

 

Перформенс “Мандрівний парламент переселенців «Пліт Крим»” є частиною спільного проекту Марії Куліковської та Центру візуальної культури «Школа політичного перформенсу», а також паралельної програми до виставки «Камера Сєнцова», що проходить в Ляйпцизькому музеї сучасного мистецтва.

 

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини