Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві відкриється фотовиставка про особливих дітей

29 / 03 / 2017

Проект підготувала благодійна організація «Діти Донбасу» до Всесвітнього дня розповсюдження інформації про аутизм.

Виставка зображає у фото захоплення та особливості дітей з аутизмом, намагається показати світ їх очима. 

«Діти з аутизмом – особливі, у них свій неповторний і дуже глибокий внутрішній світ. Ці діти – серед нас і вони потребують не співчуття, а підтримки та розуміння», – розповідають організатори.

На захід запрошені три родини з особливими дітьми. Батьки розкажуть свою історію: як вперше дізнались про аутизм, що переживали, з якими труднощами боролись, як це змінило їх життя.

Мене звати Макс. Мені вісім років. Я ходжу до першого класу. Мені дуже подобаються математика і техніка. А ще у мене дуже тонкий слух, тому я страшенно не люблю, коли хтось не потрапляє в ноти. Я завжди говорю правду і ненавиджу виконувати безглузді, на мій погляд, завдання, – історія одного з маленьких героїв фотовиставки.

Серед інших фото будуть розміщені портрети відомих людей з аутизмом та короткий опис їх життєвого шляху. Для відвідувачів виставки проведуть відкриту лекцію «Аутизм  що це таке?» та покажуть фільм.

Вхід вільний.

Дата та час: 2 квітня, 12:00-18:00.

Адреса: Київ, вулиця Костянтинівська, 26, кінотеатр «Жовтень».

 

У 2016 році благодійній організації «Діти Донбасу» надали технічну підтримку Агентство ООН у справах біженців та КримСОС в рамках програми Підтримки ініціатив внутрішньо переміщених осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини