Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві відбувся триденний бізнес-табір для підприємців-переселенців

20 / 08 / 2015

Кондитерська і кав’ярня у Києві, прокат костюмів у Кам’янці-Подільському, рекламне агентство у Львові – географія бізнесу підприємців-переселенців охоплює всю Україну. 14-16 серпня група з 30 підприємців зібралася в с. Підгірці під Києвом у рамках триденного бізнес-табору «Інструменти успіху: розвиток бізнесу в мінливих ринкових умовах».

Бізнес-табір став першим заходом в рамках програми «Підтримка самозайнятості ВПО: навчальна і менторська програма».

Спікерами виступили викладачі школи підприємництва Startup Ukraine:

– Ксенія Квятковська, HR директор з 10-річним стажем, консультант з управління і опису бізнес-процесів;

– Максим Бабурін, маркетолог, digital і PR-фахівець;

– Сергій Ноздрачов, підприємець, інвестор, автор курсу з підприємництва для студентів MBA;

– Сава Кузьменко, власник Accounting Solutions, головний бухгалтер з досвідом ведення бухгалтерського обліку та оподаткування підприємств різних видів діяльності;

– Вікторія Мінаєва, партнер в Verum Lawyers, член Асоціації правників України та Клубу Майбутніх Адвокатів Асоціації Адвокатів України;

– Ганна Петрова, ідеолог і власниця Startup Ukraine і Selfmade Woman Community, проектів Startup Youth, конференції Enterpreholic!, бізнес-табору Made in Ukraine, власниця і автор коворкінгу Kyiv Working.

Зі слів підприємців, мотивацією для участі в бізнес-таборі для них стала необхідність дати собі відповідь на питання про те, як побудувати успішну команду, залучити інвестиції в проект і як просувати його на ринку. Також вони очікували практичних інструментів для вирішення існуючих бізнес-проблем, знань і нових знайомств.

Надія Нещаденко, туристичний бізнес, нерухомість: «Сказати, що я отримала задоволення  це нічого не сказати! Я отримала величезне задоволення! Протягом трьох днів в «жорсткому» режимі нам читали різні тренінги по бізнесу. Підбір викладачів  вище всяких похвал! Розумні, активні, мають успішний бізнес і вміють надихаюче і зрозуміло пояснювати … Все що я отримала під час тренінгу мені було життєво необхідно для розвитку мого бізнесу! Дуже сподіваюся незабаром порадувати своїх викладачів!».

«Коли я вирішив взяти участь у проекті, то знав, що в першу чергу мені не вистачає знань в маркетингу, просуванні свого бізнесу. Також хотілося розібратися у низці фінансових питань», – Андрій Золотарьов, розробка сайтів, Коломия.

«Я отримала від семінару те, чого навіть не могла оживити –  нову бізнес-модель свого бізнесу!», – Людмила Чаплигіна, прокат костюмів, Кам’янець-Подільський.

Ксенія Квятковська, HR директор з 10-річним стажем, консультант з управління і опису бізнес-процесів, зазначила, що бізнес-табір для неї в першу чергу – соціальний проект: «Для мене найголовніше в бізнес-таборі – це його соціальна складова. Я усвідомлюю, що роблю добру справу, для мене важливо підтримувати підприємців в тій ситуації, яка склалася сьогодні в країні».

Про те, які задачі вирішує маркетинг, про його інструменти і принципи роботи розповів директор з маркетингу, digital та PR-cпециалист Максим Бабурін. Максим розповів про digital-технології, основи роботи в соцмережах, e-mail маркетинг та інші інструменти, без яких сьогодні не обходиться жоден бренд.

 

Сергій Ноздрачов

 

Про аудит бізнесу, бізнес-цілі та бізнес-моделі розповів слухачам Сергій Ноздрачов, професійний підприємець і інвестор, «натхненник» більше 17 стартапів. Сергій також представив бізнес-кейси і розповів про особливості ведення бізнесу в інших країнах.

Вікторія Мінаєва представила юридичний блок тренінгу, розповівши учасникам про юридичні засади ведення бізнесу, цивільне і трудове законодавство, роботу з контролюючими органами. Вікторія – партнер в Verum Lawyers, член Асоціації правників України та Клубу Майбутніх Адвокатів Асоціації Адвокатів України.

По «цифрам» та фінансовій ефективності бізнесу пройшлися учасники з Савою Кузьменко  власником компанії Accounting Solutions, головним бухгалтером з досвідом ведення бухгалтерського обліку та оподаткування підприємств різних видів діяльності. Сава розповів про фінансовий аналіз результатів бізнесу, фінансовиц облік і практику аналізу фінансових результатів.

 

Ганна Петрова, ідеолог і власниця Startup Ukraine

 

Ідейним натхненником стала Ганна Петрова  ідеолог і власниця Startup Ukraine і Selfmade Woman Community, проектів Startup Youth, конференції Enterpreholic!, бізнес-табору Made in Ukraine, власниця і автор коворкінгу Kyiv Working. З Ганною учасники задумалися про те, як власнику мотивувати себе в роботі, як побудувати сильну команду з найменшими ризиками, а також дізналися з перших вуст про перешкоди, які чекали саму Ганну на шляху становлення бізнесу.

Учасників бізнес-табору чекали безліч успішних бізнес-кейсів, робота в групах, домашні завдання щодо власного бізнесу. Результат  нові контакти, нові ідеї і розуміння того, куди рухатися далі.

Учасникам заходу буде надаватися менторська підтримка протягом 4-х місяців за напрямками «Маркетинг», «Фінанси», «Бізнес-моделювання», «Доопрацювання бізнес ідеї». Організатори будуть моніторити, чи допомогла участь у бізнес-таборі підприємцям у розвитку їхньої справи. Наступним заходом в рамках проекту у вересні стане семінар для переселенців, які планують відкрити свою справу «Як почати бізнес: від ідеї до реалізації».

Бізнес-табір організований громадською ініціативою КримSOS. Він відбувся в рамках Української Ініціативи з Підвищення Упевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Фото – Юлія Федотовських, КримSOS

 

Учасники бізнес-табору

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини