Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві відбудеться ознайомлювальне заняття по Java програмуванню

9 / 11 / 2015

Незабаром в київському офісі КримSOS стартуватиме курс з ІТ-програмування на мові Java. Курс вестиме Павло Аксьоненко, досвідчений спеціаліст ІТ сфери.

КримSOS щотижнево отримує десятки звернень стосовно допомоги в працевлаштуванні. Проблемою є те, що чимало людей, переїхавши з рідних міст, на новому місці не можуть знайти профільну роботу. У таких випадках спасінням стають різноманітні професійні курси. Завдяки ним, людина в короткий час оволодіває базовими знаннями в чужій їй професії та в майбутньому може спробувати розвиватись та працювати в цьому напрямку. КримSOS уже проводив курси з вивчення Photoshop, оволодіння майстерністю продажів, ресторанною справою, SMM тощо. На черзі курси з ІТ-програмування для новачків. Ми обрали для Вас саме цей курс, адже оволодіння навичками програмування в Java відкриває широке професійне поле для роботи та розвитку.

5 листопада о 19:00 Павло проведе ознайомлювальне заняття на тему «Загальне знайомство з мовами програмування і місцем Java серед інших мов. Приклади застосування». Прослухавши лекцію, Ви зрозумієте актуальність вивчення мови Java та визначите для себе необхідність проходження повного курсу.

По закінченню заняття, всі охочі зареєструються на повний курс навчання. Зауважте, що для вивчення програмування необхідно мати свій комп’ютер/планшет.

Коли: 5 листопада

О котрій: 19:00

Де: м. Київ (музей “Експериментаніум”, ст. м. Контрактова площа, вул. Верхній Вал 2А (конференц-зал))

Java – одна з найпопулярніших та найпоширеніших мов програмування. Усі додатки для Android пишуться на Java. Також ця мова програмування використовується для створення складних інтерактивних елементів, пов’язаних з web-сайтом. Наприклад, на Java реалізуються складні інструменти для роботи з базами даних, розміщеними в Web; графічні інтерфейси, що вимагають виведення складних інтерактивних елементів, і багато чого іншого, від мережевих шахових програм до засобів редагування звукових файлів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини