Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві силовики проводять обшук в Центрі перспективних досліджень

13 / 04 / 2017

У Києві в приміщенні Міжнародного центру перспективних досліджень проходить обшук. Співробітники центру та силовики перебувають у зачиненому приміщенні, повідомляє Радіо Свобода. До будівлі, де відбувається обшук, приїхала машина швидкої допомоги.

Як повідомив народний депутат Андрій Артеменко з посиланням на поліцію, є ухвала суду, що у рамках справи стосовно його так званого «мирного плану передачі Криму Росії в оренду» проводяться слідчі дії.

Керівник центру Василь Філіпчук по телефону повідомив, що жодних обвинувачень йому не пред’являли. Є неперевірені дані, що до створення так званого «мирного плану» причетний Філіпчук.

19 лютого видання The New York Times повідомило, що член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки.

Цей план, зокрема, передбачає проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на термін від 50 до 100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України. За даними видання, цей план отримав підтримку в Москві.

Після заяв Артеменка прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження про держзраду.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини