Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві стартував збір підписів в міжнародні організації за деокупацію Криму

15 / 05 / 2017

У Києві стартувала підписна кампанія, в рамках якої кримськотатарський народ вимагає від ООН, Європарламенту, Ради Європи, Організації з безпеки і співпраці в Європі вжити заходів для припинення російської окупації Криму. Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

«Ми вимагаємо, щоб були здійснені заходи, спрямовані на негайне припинення російської окупації Криму, негайного звільнення політв’язнів, повне виведення військ з півострова і відновлення територіальної цілісності України і контролю над державними кордонами, включаючи Крим і Севастополь. Почати роботу над створенням трибуналу з приводу злочинів, скоєних Росією проти українських громадян, в тому числі проти кримськотатарського народу. Виступити гарантом збереження і розвитку кримськотатарського народу, що буде забезпечено через реалізацію ним свого невід’ємного права на самовизначення в формі національно-територіальної автономії в межах Криму в складі унітарної української держави», – йдеться в повідомленні.

Рефат Чубаров повідомив, що організатори мають намір зібрати мільйон підписів в шести країнах: Україні, Польщі, Румунії, Туреччині, Канаді та США. Зібрані підписи будуть передані в міжнародні організації.

Нагадаємо, 12 травня німецький політик, депутат Європарламенту Ребекка Гармс під час прес-конференції в Києві заявила, що Європейський парламент не збирається знімати санкції з Російської Федерації.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини