Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві стартував марафон з написання листів на підтримку батьків Ервіна Ібрагімова

19 / 11 / 2016

У Києві стартував щорічний марафон з написання листів на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. Акцію організовує міжнародна правозахисна організація Amnesty International, загалом, вона проходить у 200 країнах світу. Організатори відзначають, що в Україні це вже десятий, ювілейний марафон.

Цьогоріч одним з героїв українського марафону став Ервін Ібрагімов — кримськотатарський активіст, член координаційної ради Всесвітнього конгресу кримських татар. Як відомо, Ібрагімова викрали 25 травня. Його подальша доля досі залишається невідомою, а кримська влада не проводить ефективного розслідування.

«Є дві форми підтримки. Перша — це петиція до, де-факто, влади Криму про те, що ми закликаємо провести ефективне і неупереджене розслідування його зникнення і друга частина — це листи підтримки батькам. Ми б хотіли наголосити, що цього року для нас і одна і друга активність є дуже потрібними і дуже важливими. Ми віримо в те, що такий точковий і дуже широкий тиск вплине на те щоб все таки цю справу розслідували», — розповіла організаторка акції, директорка Amnesty International Україна Оксана Покальчук.

Цьогоріч учасники акції влаштували флешмоб: одночасно відкрили 50 жовтих парасольок, як символ захисту, який несуть у собі листи марафону.

[gallery-15804]

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини