Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У КИЄВІ ПРОЙШОВ ІІ ФЕСТИВАЛЬ «ІДЕЇ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА»

8 / 10 / 2018

У першій половині дня гості мали змогу взяти участь у стратегічному плануванні на 2019 рік, модераторами якого виступили координатор ГО «КримСОС» Денис Савченко та фахівець з питань захисту УВКБ ООН Віра Шелест.

Після планування на учасників чекали майстер-класи, музичні активності, перформанси та спортивні ігри: інтуїтивний живопис (БФ «Дитинець»), арт-терапевтичне заняття «Мішечок щастя» (Арт-студія «Долоньки»), майстер-клас з декупажу (ГО «Новий Схід»), декор текстильних сердечок (ГО МБФ «Точка опори»).

Однією з найцікавіших частин фестивалю стала виставка робіт ГО «Спільна справа», ГО МБФ «Точка опори», «Абрис», ГО «Новий Схід» та спільноти ВПО з м. Нова Галещина Полтавської області. Паралельно учасники фестивалю мали змогу спробувати свої сили у грі бочче, майстер-клас з якої дав голова організації інвалідів-колясочників з м. Конотоп (ГО КОІВ «ВЕЛЕС») Євген Величко.

Олександр Фомічов з БФ «Ліга Толерантності підготував різноманітні спортивні активності, до яких із задоволенням долучилися і діти, і дорослі. Ганна Травінцева з ГО «Ніжність» разом із дітьми з інвалідністю показала виступ інтеграційного театру.

Також на фестиваль були запрошені незвичайні мотивуючі спікери. Сергій Замідра, голова селищної ради в смт. Немішаєве, учасник проекту «Нові лідери». Він поділився практичними порадами про те, як можна запроваджувати інноваційні проект у спільноті.

Василь Кундрук з «Добровольців-вогнеборців» розповів про волонтерський рух пожежників-добровольців, який тепер діє і в Україні. Окрасою заходу став виступ дітей-ромів із Закарпаття.

Вони не тільки продемонстрували свої таланти, а й навчили учасників фестивалю ромському танцю. Завершився фестиваль запальною музикою і барабанними ритмами від колективу з ГО «Rise up!»

Дякуємо всім волонтерам та організаціям, що приїхали та показали свою роботу: Закарпаття-Донбас, Щасливі діти, Ліга Толерантності, ВЕЛЕС, Шлях добра, Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільский, Спільна справа, Все можливо, Школа корисного дозвілля ВУЛИК, Полтава-Самодопомога, Точка опори, Долоньки, Ми зможемо, ІНФОХАБ, ДИТИНЕЦЬ, ПЕРСПЕКТИВА, Ніжність, Переселенці Криму та Донбасу, Краплинка, Полум’я надії, Мій.Дім.Юа, Громадські ініціативи”Альянс”, Ліга професійного розвитку жінок, Центр Взаємодії, Громадські ініціативи, Альянс, Надія по всьому світові (проект “Рука допомоги Україні”), Ліга професійного розвитку жінок, Новий Схід, Центр Взаємодії, Об’єднання переселенців зі Сходу України та Криму, Rise up!

Дякуємо всім, хто приїхав в Київ з інших міст:  Ужгород, Суми, Івано-Франківськ, Конотоп, Умань, Канів, Кам’янець-Подільський, Вінниця, Козятин, Лубни, Полтава, Сміла, Рівне, Ірпінь, Бориспіль, Житомир, Горішні Плавні, Луцьк, Гадяч, Ромни, Чернігів, Нова Галещина, Золотоноша, Львів, Бориспіль, с. Дмитрівка.

Захід організовано ГО “КримSOS” за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини