Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві представлять 27 Радників Міністра соціальної політики України з питань переселенців

9 / 09 / 2015

Участь в урочистій частині зустрічі братимуть: заступник Міністра соціальної політики України Віталій Мущинін, представник Департаменту з проблем міжнародного розвитку Посольства Великої Британії в Україні Франческа Стідстон, координатор програм в Україні міжнародної організації Stabilization Support Services Брайан Керр і заступник Голови Правління Громадської організації «КримSOS» Євгенія Андреюк.

Презентація відбудеться в межах навчального тренінгу: «Робота Позаштатних Радників Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб з АР Крим та сходу України», який організовано громадською організацією «КримSOS». Зазначений тренінг є частиною програми щодо допомоги внутрішнім переміщеним особами, яку реалізують «КримSOS» спільно з Міністерством соціальної політики України та Міжнародною організацією Stabilization Support Services, за підтримки Уряду Великої Британії.

Чекаємо на Вас 10 вересня о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі (Хрещатик, 2).

На посаду Радників з питань внутрішньо переміщених осіб у регіонах та на національний рівень було відібрано 27 кандидатів із більш ніж 120. Кількість жінок становить 18, чоловіків – 9. Вік наймолодшого серед Позаштатних Радників Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб становить 26 років, найстаршого – 54 роки. Середній вік Радників становить 39 років. Кількість людей, які мають досвід державної служби з соціальних питань становить 10 осіб. Також 3 Радника були депутатами місцевих рад. Серед обраних Радників є 4 внутрішньо переміщені особи та 1 учасник АТО.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини