Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві підприємців-початківців навчать юридичним тонкощам ведення бізнесу

14 / 09 / 2015

Тренінг з юридичної грамотності організовують КримSOS  та юридична компанія Verum Lawyers за підтримки правового партнера – юридичної біржі «Довіритель» – і спеціального партнера – ТБ «Київська агропромислова біржа».

Тренінг буде цікавий підприємцям, власникам StartUp, R&D, всім, хто починає свій бізнес. Вестиме тренінг Вікторія Мінаєва, адвокат з багаторічним досвідом роботи у сфері фінансових послуг; заступник директора юридичної компанії «Верум Лойерс», юридичний радник Асоціації «Укрсудпром» та Асоціації «Союз бірж України»; сертифікований спеціаліст із питань оподаткування та банківського права.

Учасники ознайомляться з тими сферами юриспруденції, що забезпечать життєдіяльність їхнього бізнесу на практиці. Тренінг охопить такі тематичні блоки:

1) ІТ-Право (розробка та узгодження програмного забезпечення, оформлення договорів та підтримка у сфері інформаційних технологій, ліцензійних договорів, agile development, SCRUM, GNU General Public License (GPL), Creative Commons (CC), аутсорсингу, договорів технічного обслуговування і сервісний договір для Software і Hardware , угоди про рівень сервісу, забезпечення прикладного рівня (ASP), програмне забезпечення як сервіс (SaaS), антикризовий менеджмент в IT-проектах);

2) правовий захист web-сторінок, правове забезпечення діяльності Online-магазинів, формулювання загальних умов угоди (AGB) і правовий контроль, правові норми конкурентної боротьби (охорона промислових прав), оцінка ризиків для власників web-сторінок, блогів і форумів, договору провайдерів;

3) оцінка ризиків IT-проектів, ризик матеріальної відповідальності при управлінні організацією;

4) кримінальний захист у сфері комп’ютерних технологій.

Місце проведення: м. Київ, вул. Червоноармійська, 5, поверх 5 («Арена Сіті»).

Дата проведення: 17 вересня 2015 р.

Час проведення: 19:00-21:00

Для участі слід обов’язково зареєструватись за посиланням. Тренінг зможуть відвідати лише зареєстровані учасники. Для переселенців участь у тренінгу є безкоштовною. Опісля тренінгу слухачам курсу надішлють презентацію та запрошення на індивідуальну консультацію.

З приводу всіх організаційних питань просимо звертатися за телефонами (068) 808-78-47, (067) 159-81-97 або на e-mail office@verumlawyers.com.

 

Вікторія Мінаєва, тренер

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини