Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

У Києві діти-переселенці стануть учасниками інтерактивного літературного читання

5 / 04 / 2016

 9 квітня в Києві діти переселенці віком від 5 до 10 років відвідають інтерактивне читання книжки-картинки «Правдива історія про Трьох Поросят» (The True Story of the Three Little Pigs, 1989) відомого американського письменника Джона Сьєжки (Jon Scieszka) та ілюстратора Лейна Сміта (Lane Smith).

«Правдива історія про трьох поросят» є спробою глянути на епопею з ламанням будиночків і переслідуванням трьох поросят очима вовка — інтелігентного й турботливого онука Александра Т. Вовка, про якого у нас (абсолютно несправедливо!) звикли думати як про Великого і Лихого. Уся іронія, комізм і навіть драматизм історії Джона Сьєжки полягає в тому, що «казочка про Великого і Лихого — повна вигадка», а «правдива історія — про пчих та скляночку цукру», якої не вистачало для приготування пирога на день народження любої старенької бабуні Александра Т. Вовка.

Після інтерактивного читання книжки в українському перекладі Букмолі та розглядання чудових ілюстрацій на дітей очікує захопливий майстер-клас за мотивами книжки.

Дата та час:   9 квітня з 13:00 до 14:30.

Місце проведення: Культурний простір Autonomous, вул. Суворова 9  (від ст. м. Арсенальна автобусом 38 маршруту до зупинки «Кінотеатр Зоряний» або 15 хвилин пішки).

Кількість місць обмежена, тому просимо Вас обов’язково зареєструватись за посиланням.

А поки діти будуть зайняті, батьки зможуть переглянути фільм: комедію  «Бо я так хочу/Because I Said So» (2007 р.).

 

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини